Zgłoszenia na American Dream 2017

Przyjmujemy zgłoszenia na ostatniego, piątego członka ekipy! Na zgłoszenia czekamy do końca kwietnia.

 

Termin wyprawy

Wylatujemy ok. 10 lipca, bus powinien czekać na nas już w porcie w Nowym Jorku. Powrót pod koniec września. Czyli cała wyprawa będzie trwała prawie 3 miesiące.

Koszty

  1. Transport ogórka do USA ~2000 zł/os.
  2. Loty. W dwie strony ~2000 zł/os.
  3. Paliwo. ~1500 zł/os.
  4. Jedzenie, wejściówki, opłaty. 6$ dziennie

Mamy nadzieję, że tak jak przed poprzednimi wyprawami, uda się nawiązać współpracę z firmami, które wesprą nas finansowo. Dlatego koszta prawdopodobnie spadną.

Trasa

Planujemy z Nowego Jorku ruszyć na południe w stronę Florydy, następnie południowymi stanami do Nowego Meksyku. Tam chcemy wjechać na chwilę do Meksyku i potem przez Arizonę, Nevadę do Kalifornii. W tych 3 stanach planujemy dłużej pobyć by następnie północną częścią USA dojechać do Chicago, Niagary i przez kawałek Kanady dotrzeć z powrotem do Nowego Jorku.

Nasz środek transportu

Podróżować będziemy 42-letnim VW T2 potocznie nazywanym ogórkiem. Wyposażony będzie w kuchenkę, panel słoneczny, skrzynie bagażowe, prysznic elektryczny. Nocować będziemy w namiotach lub w busie, ponieważ będzie przystosowany do spania w środku i na dachu. Spać będziemy na dziko lub na darmowych kempingach.

 

Formularz zgłoszeniowy

 

 

 

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can leave a response, or trackback from your own site.