Pojedź z nami na USA Trip 2017!

Mamy wolne miejsce dla 5. członka ekipy na wyprawę do USA. Jeśli masz ochotę w ciągu 3 miesięcy zwiedzić z nami Stany Zjednoczone, Kanadę i trochę Meksyku i jesteś gotowy na wielką przygodę, napisz o sobie kilka zdań w wiadomości.

PS. Survival 100%. Spanie w namiotach, jedzenie z puszki. Tylko dla odważnych

Czekamy na wiadomości na naszym Facebooku – KLIK!

USA Trip 2017 – FAQ

#1 Termin wyprawy
Na wyprawę planujemy poświęcić około 3 miesiące – od lipca do września 2017.

#2 Koszt wyprawy na osobę
Ciężko jest nam podać w tej chwili dokładny koszt wprawy. Przewidujemy, że kwota na osobę wyniesie około 5000 złotych (kwota całkowita z uwzględnieniem wyżywienia, paliwa itp.), jednak wszystko zależne jest od wsparcia jakie dostaniemy ze strony sponsorów, dlatego koszty mogą jeszcze sporo się obniżyć.

#3 Wizy
Konieczna będzie wiza turystyczna(B-2) – 160$,ale to już kwestia indywidualna i każdy musi sam przejść przez cały proces wizowy.

#4 Trasa wyprawy
W linku poniżej dostępna jest wstępna trasa wyprawy. Możliwe że trasa ulegnie zmianie, jeśli okaże się że wysyłka Ogórka statkiem z zachodniego wybrzeża jest zbyt kosztowna. Pewne jest, że podróż rozpoczniemy z Nowego Jorku.
Mapa : https://goo.gl/UwBto2

#5 Warunki, w jakich będziemy podróżować
Zależy nam na podróżowaniu możliwie najwygodniej. Bus będzie posiadał kuchenkę gazową, lodówkę, prysznic zasilany ze zbiorników na dachu, oraz panel słoneczny wspomagający zasilanie. Będziemy mieli bagażnik dachowy, oraz zamontowane tam skrzynie bagażowe co zaoszczędzi nam dużo cennego miejsca wewnątrz busa. Wiemy … brzmi to świetnie, jednak do tematu trzeba podchodzić z realizmem bo mimo wszystko to tylko bus i trzeba być przygotowanym na spanie w namiocie, jedzenie z puszki oraz inne, drobne niedogodności. Wiadomo, że w Polsce jest tańsze jedzenie dlatego przed transportem Ogórka przez ocean zapakujemy go długoterminowym jedzeniem.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.